EİF 2014 Beta Transformatör Video Röportaj

Beta Transformatör Verimli üretim süreciyle enerji sektörünün ihtiyaçları için kaliteli çözümler sunan Beta Transformatör,  Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’nde 9. 000m² kapalı, 15.000m² açık alan olmak üzere toplam 24 000m² alanda hizmet vermektedir. Kuruluşundan itibaren Elektrik -Elektromekanik sektöründe ihtisaslaşmayı kendisine hedef olarak belirleyen Beta...

1626 0

Beta Transformatör

Verimli üretim süreciyle enerji sektörünün ihtiyaçları için kaliteli çözümler sunan Beta Transformatör,  Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’nde 9. 000m² kapalı, 15.000m² açık alan olmak üzere toplam 24 000m² alanda hizmet vermektedir. Kuruluşundan itibaren Elektrik -Elektromekanik sektöründe ihtisaslaşmayı kendisine hedef olarak belirleyen Beta Transformatör, “Güç, Dağıtım, Kuru ve Özel Tip Transformatörler” alanında faaliyet gösteren, güçlü ve saygın bir teknoloji firmasıdır.

www.betatransformer.com

dc7bdba97d154144bd1f803ca6a6d51d

Tuğçe Alkan: Merhaba bize biraz kendinizden bahseder misiniz?

Ersen Sevdi: Biz BETA Transformatör olarak organize sanayi bölgesinde 50 kilowatt dan 50 megawatt  ya kadar trafo üretimi yapan özel bir şirketiz. Güç ve dağıtım trafosu kuru tip trafoların hem üretimini yapıyoruz hem tamir ve bakımını yapıyoruz. Ayrıca ikini bir departmanımız var bu departmanda da güç trafolarının veya şals sahalarının her türlü bakım onarım arıza montaj ve demontajlarını yapıyoruz. Bu şekilde faaliyet gösteriyoruz.

Tuğçe Alkan: Hedefleriniz nelerdir?

Ersen Sevdi: Hedeflerimiz şu anda 100 megawatt ve kuru tip trafo da Türkiye de daha iyi bir şartlarda daha iyi yere gelmek hedefimiz bu .

Tuğçe Alkan: Anladım. Bahsetmek istediğiniz başka bir şey varsa dinleyelim sizi.

Ersen Sevdi: Bahsetmek istediğim Türkiye de mv sektöründe daha önce sadece Alstom ve Abb vardı biliyorsunuz ve daha sonra bir best marka bir trafo ve çokta başarılılar şu anda Türkiye de. Biz de hedefimize mv trafoları üreterek  100 megawatt  150 megawatt 250 megawatt trafo üretip büyükler arasında kendimizi hissettirmek orada yer almak istiyoruz büyükler ligine geçmek.

In this article

Join the Conversation