EİF 2014 Selnikel Video Röportaj

Selnikel 1955 yılında Sel markası ve kolektif şirket formunda kurulan firma atölye ölçeğinde üretime başlamıştır. Kuruluşumuz hızlı ama dengeli ve ilkeli gelişme hedefleri doğrultusunda büyümüş, Heinrich Nickel firmasıyla yakın işbirliğinin sonucu olarak da Selnikel ünvanını almıştır. Selnikel, ısıtma ve havalandırma sektöründe uluslararası standartlarda üretim yapan,...

1725 0

Selnikel

1955 yılında Sel markası ve kolektif şirket formunda kurulan firma atölye ölçeğinde üretime başlamıştır. Kuruluşumuz hızlı ama dengeli ve ilkeli gelişme hedefleri doğrultusunda büyümüş, Heinrich Nickel firmasıyla yakın işbirliğinin sonucu olarak da Selnikel ünvanını almıştır.

Selnikel, ısıtma ve havalandırma sektöründe uluslararası standartlarda üretim yapan, uzmanlık ve mühendislik hizmetleri kalitesi ile seçkin, rakipsiz bir konuma sahiptir.

www.selnikel.com

logo

Tuğçe Alkan: Merhaba sizi tanıyabilir miyiz?

Ömer Uslusoy: İsmim Ömer. Selnikel’in kurumsal iletişim sorumlusuyum. Firmanın dijital pazarlama ve kurumsal iletişimiyle ilgili işlemlerini ben yürütüyorum.

Tuğçe Alkan: Şirket profilinizden bahseder misiniz?

Ömer Uslusoy: Firmamız 1955 yılında kurulmuştur. Endüstriyel kazan, endüstriyel blülörler ve endüstriyel fan üretimi yapan enerji odaklı çalışan bir firmadır. Sektöründe şuanda imalatla uğraşan bütün firmaların aslında hocası konumunda bir firmadır ve Türkiye içerisinde iç pazara satış yapmak dışında yoğunluğu da ihracat odaklı çalışmaktadır.

Tuğçe Alkan: Fuara katılmaktaki amacınız nedir?

Ömer Uslusoy: Markamızın altını bir gömlek daha çizerek bu sektördeki varlığımızın hissedile bilirliğini göstermek. Burası çok spesifik ürün satımına yönelik bir fuar değil daha ziyade marka algısını yükseltecek bir fuar biz de marka algımızı yükseltmek için katıldık.

Tuğçe Alkan: Peki şirket olarak hedefleriniz nelerdir?

Ömer Uslusoy: Hedefimiz bundan 10 yıl sonrası için vizyonumuzdan bahsedeyim; Çevreci bir firma olmak ve 20 yıl sonra da çevreci enerji üreten bir firma olmaktır.

Tuğçe Alkan: Peki şirketinizle ilgili bahsetmek istediğiniz başka bir şey var mı?

Ömer Uslusoy: 2015 yılında ocak ayı itibariyle Ankara Pursaklardaki şirketimizi, merkezimiz Temelli ASO 2. Organize sanayi bölgesi taşıyoruz. Burada Türkiye’de ve Avrupa’da bizim sektörümüzdeki en büyük kapalı m2 alana sahip bir fabrika kuruyoruz. O zaman da artık sizleri tekrar fabrikamızı ziyarete bekliyoruz.

In this article

Join the Conversation