EİF 2014 Tuğran Motor Video Röportaj

Tuğran Motor ve Generatör Tuğran Motor ve Generatör A.Ş faaliyet alanı yüksek güçteki generatör ve elektrik motorlarının imalatı ve revizyonu, yedek parçalarının imali konularında 40 yıllık tecrübesiyle öncelikli olarak enerji ve çimento işletmeleri olmak üzere ağır sanayii sektörlerine hizmet vermektir. www.tugranmotor.com.tr Tuğçe Alkan: Merhaba bize...

1652 0

Tuğran Motor ve Generatör

Tuğran Motor ve Generatör A.Ş faaliyet alanı yüksek güçteki generatör ve elektrik motorlarının imalatı ve revizyonu, yedek parçalarının imali konularında 40 yıllık tecrübesiyle öncelikli olarak enerji ve çimento işletmeleri olmak üzere ağır sanayii sektörlerine hizmet vermektir.

www.tugranmotor.com.tr

logo

Tuğçe Alkan: Merhaba bize kendinizi tanıtır mısınız acaba?

Ünal Soydan: Ben Ünal Soydan Tuğran Motor ve Transformatör firması Genel Müdür Yardımcısıyım.

Tuğçe Alkan: Şirketinizin profilinden bahseder misiniz bize?

Ünal Soydan: Şirketimiz İstanbul Kartalda 2 tane fabrikası olan, 55 çalışanıyla enerji santralleri servisi, kurulumu, satışı hatta şuanda jeneratör imalatı konusunda yerli imalata teşvik olması nedeniyle bu konuya da girmekte olan bir firmayız.

Tuğçe Alkan: Fuara katılmaktaki amacınız nedir?

Ünal Soydan: Öncelikle tabi kendimizi yatırımcılara ve bu konuda çalışan santrallere tanıtmak, onlar ile iletişime geçmek ve daha sonraki aşamalarda da ziyaretlerle onların ihtiyaçlarına cevap vermek.

Tuğçe Alkan: Şirket olarak hedefleriniz nelerdir?

Ünal Soydan: Şuan da Türkiye de büyük bir enerji yatırımı var. Ancak bu anlamda yeterli miktarda servis hizmeti yok dolayısıyla biz şuanda doğru yerde durduğumuzu düşünüyoruz. Çıtamızı yükseltiyoruz. Gerek hidroelektrik santralleri olsun gerek termik santralle olsun bunlara hem tribünleri konusunda hem de jeneratörleri konusunda bakım ve onarım hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Tuğçe Alkan: Şirketinizle alakalı söylemek istediğiniz başka bir şey var mı?

Ünal Soydan: teşekkür ederim.

In this article

Join the Conversation