EİF 2014 ZM Grup Video Röportaj

Tuğçe Alkan: Merhaba sizi tanıyabilir miyiz? Selçuk Öztürk: Merhaba Selçuk Öztürk ZM Gruptan Trafo Merkezleri Proje Müdürüyüm. Tuğçe Alkan: Şirketinizin profili hakkında bilgi verebilir misiniz? Selçuk Öztürk: Şirketimiz anahtar teslim trafo merkezleri ve enerji iletim hatları yapan bir firmadır. Projesiyle, inşaatıyla, elektriğiyle test ile devr...

1631 0

Tuğçe Alkan: Merhaba sizi tanıyabilir miyiz?

Selçuk Öztürk: Merhaba Selçuk Öztürk ZM Gruptan Trafo Merkezleri Proje Müdürüyüm.

Tuğçe Alkan: Şirketinizin profili hakkında bilgi verebilir misiniz?

Selçuk Öztürk: Şirketimiz anahtar teslim trafo merkezleri ve enerji iletim hatları yapan bir firmadır. Projesiyle, inşaatıyla, elektriğiyle test ile devr almasıyla komple anahtar teslimi çözüm sunan bir firmayız.

Tuğçe Alkan: Fuara katılmaktaki amacınız nedir?

Selçuk Öztürk: Fuarda piyasayla biraz daha içli dışlı olmak istedik. Yeni bir firmayız. 2012 yılında kurulan 2 yıllık bir firmayız. Şirketimizin biraz daha tanınmasını istedik o yüzden buradayız. Bayağıda verimli geçti, yerli yabancı çok fazla insanla tanıştık ve şirketimizi tanıttık. Onları tanıdık diğer şirketleri ve diğer firmaları tanıdık.

Tuğçe Alkan: Peki şirket olarak hedefleriniz nelerdir?

Selçuk Öztürk: Şirket olarak hedeflerimiz; tabi ki daha çok trafo merkezi ve iletim hattı yapmak. Yerli ve yabancı bir takım partnerler bulmak istiyoruz. Özellikle yabancı partnerler konusunda birazcık daha istekliyiz. Onun dışında portfolyomuzu arttırmak istiyoruz. Malzeme tedarik özellikle elektrik malzemeleri tedarik yönünde de bir takım adımlar atmak istiyoruz

Tuğçe Alkan: Peki şirketimizle ilgili başka söylemek istediğiniz bir şey var mı?

Selçuk Öztürk: Genç ve dinamik bir firmayız. Tamamen anahtar teslim çözümler sunabilen bir firmayız. Yeni bir firma olmamıza rağmen yaptığımız işler ortada. Şuana kadar birçok iş yaptık, teslim ettik, hala hali hazırda devam eden işleriz var. İnşallah ilerleyen günler daha güzel olacak.

dda2a7dbea

www.zmgrup.com.tr

In this article

Join the Conversation